Вы здесь

Дарунки від Ольги і Андрія Будугаїв

В акції "Бібліотекам - суспільну підтримку" взяли участь Ольга і Андрій Будугаї. Ольга і Андрій - давні користувачі і щирі друзі центральної міської бібліотеки Бердянська. Ольга Дмитрівна працювала вчителем у бердянських навчальних закладах, науковим співробітником краєзнавчого музею міста, диктором і кореспондентом Бердянського телебачення, писала вірші і прозові твори, керувала літературною студією. Андрій починав з агрономії і зооінженерного напрямку, але згодом захопився вивченням теософії, дослідженням езотеричного значення слова. Разом з Ольгою ще у 2001 році видав збірку "Скарби Приазов'я". Наразі Ольга і Андрій Будугаї живуть у Переяслав-Хмельницькому, викладають у місцевому університеті, але нові обставини не заважають їм підтримувати добрі стосунки із бердянськими бібліотекарями. Нещодавно колеги отримали добірку нових видань Ольги і Андрія, які безумовно зацікавлять бердянських читачів. Кілька примірників бердянці подарували і користувачам нашої бібліотеки.   

Комментарии

Андрій та Ольга... (не проверено)

вт, 20/09/2011 - 18:23

Шановні земляки-бібліотекарі! Сьогодні несподівано побачили на вашому сайті інформацію про подаровані нами книги. Були приємно вражені й висловлюємо вам щиру подяку за такий акт популяризації творчості ваших земляків. Якщо не важко, повідомте свою електронну адресу на нашу скриньку andrij-1966@mail.ru - ми б хотіли вам надіслати деякі матеріали, які, на нашу думку, могли б поповнити ваш бібліотечний фонд і зацікавити читачів-краєзнавців. З наступаючим вас професійним святом - Днем бібліотекарів. Усіх гараздів...

З повагою Ольга та Андрій Будугаї

SERGE L. (не проверено)

вт, 22/11/2011 - 23:33

Який жаль, що навіть така кількість виданих книг не зможе повністю передати той внесок у культуру, що робить сім’я Будугаїв. Успіху їм.
Сергій Литвиненко

Андрий и Ольга ... (не проверено)

пт, 02/12/2011 - 21:29

Дякуємо Сергію Володимировичу за підтримку. Раді, що наші земляки визнали вартим виставити інформацію про наші книги на сайті Центральної обласної універсальної наукової бібліотеки.

Добавить комментарий