Вы здесь

Всесвітній тиждень медійно-інформаційної грамотності

У жовтні бібліотека відзначатиме Всесвітній тиждень медійно-інформаційної грамотності. Відвідувачів вже очікують виставки документів «Медійно-інформаційна грамотність», постерів від NewseumEd, Академії Української Преси, IREX, StopFake.org та Міжнародної федерації бібліотечних асоціацій, які привертають увагу до проблеми фейкових новин і пропаганди, а також пропонують конкретні інструменти перевірки новин щодо правдивості та об’єктивності.

Тренінг «Маніпуляції в засобах масової інформації. Фактчекінг для свідомих громадян» за участі Наталії Островської, кандидата наук із соціальних комунікацій, доцента кафедри журналістики ЗНТУ відбудеться 16 жовтня о 17.00 у відділі документів іноземними мовами (3-й поверх).

Тренінг «Парадокси виборів. Настільна гра «Демократія» за участі розробника гри Василя Остапенка, кандидата технічних наук, доцента ЗНТУ відбудеться 25 жовтня о 17.00 у відділі документів із економічних та технічних наук (5-й поверх). Його організатори впевнені, що від зваженого та свідомого вибору кожного громадянина залежить добробут народу. Але як уникнути розчарування у кандидаті? За якими критеріями виборці можуть оцінювати за кого з кандидатів голосувати? Під час тренінгу учасники отримають відповіді на ці запитання та в ігровій формі навчаться робити правильний вибір.

24 жовтня на заняттях обласної школи бібліотечного менеджера «Публічна бібліотека і медійна грамотність» у відділі документів іноземними мовами (3-й поверх) керівники центральних публічних бібліотек регіону обговорюватимуть проблеми медійно-інформаційної грамотності, яка, за концепцією ЮНЕСКО, об’єднує три взаємопов’язані комплекси компетенцій – інформаційну грамотність, медіаграмотність і технологічну грамотність. Вони навчатимуться розпізнавати фейкові новини, створювати власний медійний контент. Початок занять о 10.30.

Добавить комментарий

Гость фильтр

  • Допустимые HTML-теги: <em> <strong> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd> <br> <p>
  • Строки и абзацы переносятся автоматически.

Фильтр HTML

  • Допустимые HTML-теги: <a> <hr> <em> <strong> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd> <img>
  • Строки и абзацы переносятся автоматически.

Plain text

  • HTML-теги не обрабатываются и показываются как обычный текст
  • Адреса страниц и электронной почты автоматически преобразуются в ссылки.
  • Строки и абзацы переносятся автоматически.