Вы здесь

Март
Світи Люко Дашвар

Книги Люко Дашвар найбільше читають в Україні.

Март

Книги Люко Дашвар найбільше читають в Україні ! За три роки вони вийшли загальним накладом понад 100 тисяч примірників! Люко Дашвар - автор творів, які рік у рік здобувають премії та дипломи престижних літературних конкурсів : "Коронація слова", "Книга року" за версією Бі-бі-сі та Всеукраїнського рейтингу . Настала черга Дашвар представити широкій публиці свій четвертий роман, матеріалом до якого послужило саме життя : "Як і всі мої книги, вона про любов, про життя . Можу сказати, що це історія одного нещастя, яке ніколи не могло б стати щастям. Переважно дія відбувається в чотирьох стінах в Києві, на подолі, але жахів, прикрощів, радощів там не менше, ніж у попередніх книгах". "Візьміть - прочитаєте за одну ніч!" - це кажуть про книги Люко Дашвар. Отже Люко Дашвар "Мати все", - безперечно, гра слів, яка погано перекладається іншою мовою. Все, що в цій книжці відбувається, погано перекладається взагалі на інший світ . Бо все це може статися лише тут і лише з нами. Якщо ходити київським Подолом дуже цікаво в якому будинку жили ті жінки, яких оце так помордувало любов'ю? В те, що вони були справжні вірять усі . Бо в книжках Люко Дашвар рівно стільки вигадки, скільки ми самі завжди придумуємо про себе і тим живемо.Її історії - лише справжні, такого не придумаєш - бо, якби придумав, це було би дешевою підробкою.Отже прочитайте Люко Дашвар"Мати все" самі. Ось побачите - за одну ніч. Буде боляче, бридко, солодко й дуже добре. І ви можете не зізнаватися, що це - про вас.

Гость (не проверено)

Я перечитала усі книги Люко Дашвар, які є в наявності в ЗОУНБ на цей час. Дійсно, вони вражають. Але найбільш вражаюча чи може,навіть, жахлива (в усякому разі для мне) - "Село не люди". Мені дуже хочеться запитати авторку: події, які описуються, відбувалися дійсно? Чи це просто літературні фантазії? Якщо все-таки останнє, то що спонукало її змалювати таке безнадійне життя? Чи можливо так жити зараз, у наш час? Яка ж тоді прірва між нами, дітьми урбанізації, та мешканцями сільської глибинки? Але, попри мої враження, я раджу прочитати книгу, а також "Кров з молоком", "Рай центр"... (наявність інших можна знайти з допомогою Е-каталогу біліотеки).

Гость (не проверено)

Я перечитала усі книги Люко Дашвар, які є в наявності в ЗОУНБ на цей час. Дійсно, вони вражають. Але найбільш вражаюча чи може,навіть, жахлива (в усякому разі для мне) - "Село не люди". Мені дуже хочеться запитати авторку: події, які описуються, відбувалися дійсно? Чи це просто літературні фантазії? Якщо все-таки останнє, то що спонукало її змалювати таке безнадійне життя? Чи можливо так жити зараз, у наш час? Яка ж тоді прірва між нами, дітьми урбанізації, та мешканцями сільскої глибинки?

Март

Читала і плакала, тому що це про нас - таких нещасливих. Недарма кажуть, що щасливі люди добрі. І хоча кажуть, що від кохання до ненавісті один крок, мені сдається це тому, що там кохання і небуло.

Добавить комментарий