Вы здесь

Март
І. Роздобудько "Я знаю, що ти знаєш, що я знаю".

Ірен Роздобудько - одна з найпопулярніших сучасних українських письменниць.

Март

Ірен Роздобудько - одна з найпопулярніших сучасних українських письменниць, журналістка, сценарист, автор понад двадцяти книг для дорослих і дітей.Лауреат багатьох конкурсів і премій. Серед найбільш яскравих її успіхів можна назвати отримання перших премій на всеукраїнському конкурсі "Коронація слова" та конкурсі ім. Князя Юрія Долгорукого, а також перемогу в Міжнародному конкурсі дитячої літератури"Портал".У жовтні 2008 р. художній фільм "Гудзик", знятий за сценарієм Роздобудько, отримав нагороду за кращій сценарій у категорії "Телевізійний фільм/Драма" на XIII Міжнародному телефістевалі в Чорногорії. Отже І. Роздобудько "Я знаю, що ти знаєш, що я знаю". Їх багато по усіх світах - тих, хто шукає кращої долі в чужій країні. Вони усміхаються своїм новим господарям і з надією заглядають їм в очі в очікуванні на приязнь чужої землі. Вони пристосовуються. Вони звикають. Часом, комусь з них випадає удача. Часом - прозріння і повернення. Часом - нова любов. А іноді й смерть. У невеличкому німецькому містечку за своїми постояльцями - емігрантами з України - спостерігає хазяйка котеджу фрау Шульце. Вона знає про них набагато більше, ніж вони про себе. З них їй треба обрати лише одного - того, хто "розшифрує" для неї листа від батька її дитини, розстріляного в далекому 1945 році. "Я люблю своїх читачів, - заявляє письменниця. - Коли я пишу, я знаю, хто буде читати цей текст і стараюся для читача - кожного окремо"

Гость (не проверено)

Здраствуйте, пишу курсовую работу на тему "Замітка і особливості її використання" помогите пожалуйста с литературой...если такое возможно, буду признательно благодарна..)

ЛФ

Воспользуйтесь сервисом Віртуальної довідки http://zounb.zp.ua/vss/ (Задать вопрос)

Март

Удивлена интеллектом автора, так как думала, что в Донецке просто не может появиться ум и душа одновременно. Впервые я познакомилась с Ирэн на встрече с читателями в библиотеке им. Горького и с тех пор слежу за ее творчеством. Хотела бы познакомиться с полным списком ее произведений.

Галина Афанасьевна.

Добавить комментарий