Вы здесь

Март
Не в сети
Регистрация: 23/03/2010 - 12:51
Ю. Винничук "Танго смерті"

Ю. Винничук (нар. 1952 р.) - відомий український письменник.

Март
Не в сети
Регистрация: 23/03/2010 - 12:51

Юрій Винничук (нар. 1952 р.) - відомий український письменник, поет, драматург, літературний діяч. Живе і працює у Львові. Новий роман                Ю. Винничука "Танго смерті", переможець конкурсу "Книга року ВВС-2012", отримав нагороду від громади свого рідного міста - відзнаку "Золотий герб Львова", і став, поза сумнівом, однією з найгучніших літературних подій минулого року і є вершиною творчості письменника.

Події у новому романі Юрія Винничука розгортаються у двох сюжетних зрізах. У довоєнному Львові і під час Другої  світової війни четверо друзів  - українець, поляк, німець і єврей, батьки яких були бійцями армії УНР і загинули у 1921 році під Базаром,- переживають різноманітні пригоди, закохуються, воюють, але за будь-яких катаклізмів не зраджують своєї дружби.

Паралельно у наші дні відбуваються інші події з іншими героями. І не лише у Львові, але й у Туреччині. Проте яким чином обидві сюжетні лінії зійдуться докупи, довідаєтеся у несподіваному фіналі.

Це ж який талант та знання потрібно мати, щоб так геніально описати Львів, ще й у різні свята, описати людей та їхній побут...

Як там змальовано людей, їхні звички, сусідство різних релігій у дворах та що особливо приголомшливо - це слова! Це просто скарб!

Роман Юрія Винничука "Танго смерті" - це чергова таємниця. Загадкові бібліотечні лабіринти в стилі Еко та Борхеса, детективний сюжет, містичні символи і знаки, фатальні мелодії й оригінальні персонажі. Завдяки оригінальній задумці й майстерному втіленню роман Юрія Винничука може зацікавити як прихильників історичних романів, так і тих, хто зазвичай читає тільки детективи. Одне відомо точно : "Танго смерті" - це той універсальний роман, якого українській літературі давно бракувало. Тож тішмося, що тепер він у нас є.

Март
Не в сети
Регистрация: 23/03/2010 - 12:51

Львів - до воєний, воєний і сучасний. Який біль і яка трагедія . Назва   "Танго смерті" дійсно відповідає змісту. Прочитавши цю книгу я не спала декілька діб. Я прийшла до висновку, що вираз "люди, як звіри" не відповідає дійсності, бо нема нічого в світі жорстокішого за людей. Проблему єврейського гетто ніхто в сучасній українській літературі так не освітлював. Неодмінно треба прочитати цю книгу і можливо людство стане добрішим.

Добавить комментарий