Вы здесь

abon
Не в сети
Регистрация: 27/03/2013 - 13:47
А. Кокотюха "Врятувати "Скифа"

       А. Кокотюха - сучасний український письменник. Народився у місті Ніжині, в родині зварювальника і медичної сестри.

       Мріяв стати бібліотекарем. Протягом 1999-2014 років побачили світ книги А. Кокотюхи: "Повернення сентиментального гангстера", "Нейтральна територія", "Ментовський город", "Таємне джерело" і то що.

       Дослідник української масової літератури Софія Філоненко називає Кокотюху батьком "українського готичного детективу", хоча сам автор вважає, що в його текстах присутня швидше неоготика, напряму пов'язана з актуальними суспільними та соціальними проблемами України, а звернення до готики та дольклору збігається з традиціями давньої української літератури.

 

abon
Не в сети
Регистрация: 27/03/2013 - 13:47

    Роман "Врятувати "Скифа" концептуально ближчий до воєнної прози Ремарка та Хемінгуея, де війна показана як важка і брудна чоловіча робота. У цьому тексті героями є розвідники, професіонали війни, особлива каста на фронті. Закинуті в Харків, обкладений з усіх боків німецькими постами, четвірка бійців доведе, що на фронті важить не тільки фізична сила і спритність, але й обережність, знання тактики і стратегії, вміння швидко і правільно приймати рішення, а часом і жертвувати собою заради порятунку товаришів.

    Роман створений за "формулами" масової культури. Захоплива інтрига спирається на майстерний синтез різних жанрів, читач помітить елементи авантюрного та історичного, вкраплення шпигунської історії, бойовика та вестерна. Отож уявляємо: Друга світова війна, літо 1943 року, Харків...

Добавить комментарий