Вы здесь

abon
І. Карпа "З роси, з води і з калабані"

І. Карпа - сучасна українська письменниця.

abon

Історії з дитинства, які дітям читати заборонено! Мемуари зірки, за яку жоден літературний негр не взявся б писати автобіографію! Тож все сама: попри глянцеві обкладенки, попри спалахи софітів Ірена Карпа запрошує вас до свого раю з ковбасами замість райських кущів. Вона тішитиме вас безкомпромісністю дитячих спогадів (З роси...), бентежитиме картинами підсвідомості, які не навідували навіть Сальвадора Далі (... з води), зваблюватиме приватними розмовами в богемному середовищі (... і з калабані).

"Карпу необхідно читати - її жвава, жива мова, гострий гумор та небанальні образи стануть бальзамом на душу тих, хто скучив за актуальним українським словом. Влучна і щира, вона запрошує до світу своїх героїв, які геть усі здаються тобі добре знайомими з дитинства".

Катя Осадча, телеведуча.

"У нас з Іренкою ніби й різниця у віці трохи є, і відстань між нашими рідними містами десь із 300 кілометрів, мабуть, і жив я значно ближче до поліщуків, ніж до гуцулів, і, зрештою, я - хлопчик, а вона - дівчинка... А читаю оці її кумедні історії - і немов про своє дитинство читаю!"

Сашко Положинський, співак, лідер гурту "Тартак".

"Ірена пише не пером, не олівцем, не ручкою і не на клавіатурі - вона пише кров'ю. Інколи це кров не її, а того, в кого вона її висотала для чергового свого оповідання, перевтілившись у Суккуба чи Мавку Лісову. Хто візьме в руку цю книжку, обов'язково стане її донором. Я ним вже став!"

Іван Леньо, музикант, лідер гурту "KOZAK SYSTEM".

"Карпа вміє так усе сказати і описати, що вже не знаєш, навіщо це малювати. Але ж рука так і тягнеться до фотошопу - той світ близкий і зрозумілий, хоча складний до біса".

Гриця Ерде, художниця.

Добавить комментарий