Вы здесь

Март
Не в сети
Регистрация: 23/03/2010 - 12:51
Я. Мельник "Чому я не втомлююся жити"

Ярослав Мельник, чий роман "Далекий простір" за версією ВВС був визнаний кращою книгою 2013 року в Україні, знов дивує читача своєю неповторною прозою. Його книжки виходять різними європейськими мовами, і одразу три країни - Франція, Литва й Україна - мають за честь вважати його творчість своїм фондом. Бог і зло, смерть і вічне життя, відчуження і рідність, сучасна наука і людське тіло - ці та інші питання в центрі його нової вражаючої книги.

Март
Не в сети
Регистрация: 23/03/2010 - 12:51

      А що, коли наш світ видуманий? Несправжній? Тіло можна замінити і жити тисячу років. Письменник замість Бога пише книгу життя людини, яка навіть про це не здогадується. Молода мати метається між любов'ю до дитини і жагою бути вільною, а це перетворює її життя в болючу драму.

     Якісь дивні передбачення, майже пророцтва, приховані під химерними сюжетами українського письменника з Литви, який має чимало шанувальників в Україні.

    Мати, чий мозок пересаджено в нове тіло, молодша за сина удвічі; вчений знищує світ, щоби зустрітися з Богом; телерепортер несподівано перетворюється в персонаж твору письменника. А ще : де живе Бог? Що є істина, а що обман? Чи небо над нами не є голограмою? Ці та інші питання - в центрі нової прозової книги унікального автора, який живе між Литвою та Францією.

    Ярослав Мельник з вражаючою переконливістю порушує питання про табу, які обмежують людську свободу. Ясний, кокретний стиль його писання, точно дібрані слова, живі, сучасні діалоги, а також внутрішні монологи, бездоганне маніпулювання простором і часом, химерність сюжетів і вмівання переконати говорять, що це не остання книга Мельника.

Добавить комментарий