Вы здесь

abon
Не в сети
Регистрация: 27/03/2013 - 13:47
Я. Дубинянська "Сходовий майданчик"

"Сходовий майданчик" - перший роман Яни Дубинянської.

      До і протягом його написання письменниця встигла : народитися в Криму, закінчити там художнє училище, вступити на журналістку у Львові, перебратися до Києва, попрацювати на телебаченні, видати збірку навел "Три дні у Сиренополі", вийти заміж. Наступного ж дня після закінчення роману народила сина.

     А тоді : почала працювати в газеті "Дзеркало тижня", народила доньку, написала й видала книжки "Финал новогодне пьесы", "За горизонтом сна", "Проект "Миссури", "Козли".

abon
Не в сети
Регистрация: 27/03/2013 - 13:47

Більшість героїв роману вважають, що машина, винайдена старим, безнадійно закоханим професором, здатна здійснити їхні найзаповітніші бажання. Може, вам теж так здається?

   Дійсно, якщо ваше почуття - любов чи ненависть, заздрість чи каяття, страх або ностальгія - достатньо сильне, машина здатна сумістити ВАШ життєвий простір із простором ТОГО (чи ТІЄЇ), на кого це почуття спрямоване. На сходовому майданчику з'являться двері - хай насправді вони знаходяться на іншому боці земної кулі.

   Просто перетнути сходовий майданчик. Просто прочинити двері, за якими вона, нарешті відбудеться та єдина, довгоочикувана зустріч, що переверне все життя.

Добавить комментарий