Вы здесь

abon
Не в сети
Регистрация: 27/03/2013 - 13:47
Т. і О. Литовченки "Пустоцвіт"

    Тимур Литовченко (нар. 1963 р. в Києві) прийшов у літературу в 1984 році. Зараз він - автор (співавтор) 17 книг і збірок прози, надрукованих в Україні і Росії, член Спілки письменників й Спілки журналістів України, лауреат багатьох літературних премій та конкурсів. Його романи "Орлі, син Орлика" та "Помститися імператору" відзначені, відповідно, срібною статуеткою та заохочувальним дипломом Всеукраїнського конкурсу "Коронація слова".

    Олена Литовченко (нар. 1963 р. в Ташкенті) в підлітковому віці писала вірші, які друкувалися у періодиці міста Курган (Росія), куди переїхала її родина. Навчаючись в Київській політехниці, створила низку фантастичних та любовних оповідань. Після знайомства з Тимуром Литовченком стала не тільки його дружиною, але й музою-натхненницею. Історичний роман "Пустоцві" є першим спільним літературним експериментом подружжя.

abon
Не в сети
Регистрация: 27/03/2013 - 13:47

Влітку 1744 року імператриця Єлизавета Петрівна милостиво розглянула й затвердила петицію про поновлення гетьманства на українських теренах. булава дісталася хлопцеві з незаможної родини, який зробив фантастичну кар'єру - Кирилу Розумовського, рідному братові морганатичного чоловіка імператриці. Життя закружляло у скаженому калейдоскопі... А що ж одержала Україна?! Невиправдані очікування, бездарне керівництво, бездіяльність у вирішальні години... Фінал був закономірним: остаточна втрата державності.

Добавить комментарий