Вы здесь

Март
Не в сети
Регистрация: 23/03/2010 - 12:51
"Коронація слова - 2010

Нові автори - нові твори

Март
Не в сети
Регистрация: 23/03/2010 - 12:51

Його романи тиражують мало не всі українські видавництва й активно екранізують його сценарії дають життя документальним і художнім фільмам. А перелік письменицьких нагород А. Кокотюхи просто вражає : "Кращій журналіст, що пише на книжкову тему" - дипломи "Коронації слова (2001, 2002, 2008 роки) і п'ять головних премій цього престижного літературного конкурсу .Отже. Андрій Кокотюха "Червоний". Історичний портрет легендарного героя у найкращому історико-патріотичному творі "Коронації слова - 2012"! Був собі звичайний журналіст, аж раптом перетворився на... таємного літописця подвигів Данило Червоного, відбув своє у психлікарні й залишив по собі три зошити - три історії цього командира ОУН-УПА. Його ловили загони НКВС, поки нарешті не запроторилидо ГУЛАГу, де він... піднімає повстання? Чим приголомшив людей, що зустрілися з ним? А як щодо сучасного читача? Головна інтрига - чи повторить роман "Червоний" успіх "Залишенця" В. Шкляра.

Март
Не в сети
Регистрация: 23/03/2010 - 12:51

Письменниця Галина Вдовиченко з кожним новим романом усе глибше вкарбовує своє ім'я в історію сучасної української літератури . "Вибір видавців - 2008", вибір читачів тижневика "Корреспондент" 2009 року, перша премія "Коронація слова - 2009", спеціальна відзнака "Гранд-Коронація слова 2010", місце в п'ятірці фіналістів конкурсу "Книга року BBC Ukrainian-2011" - перелік її нагород на сьогодні . І будьте певні, далі буде...Отже Г. Вдовиченко "Купальниця". Кароліна - звичайна провінціалка, що могла б стати "зіркою". Разом із братом Робертом їй на роду були написані щастя і слава, а кому що - про те ворожка змовчала. Старший брат першим облаштувався Києві, сестра з Вмсічі приїхала на все готове та невдовзі змушена була знятися з місця . Чому? Вона сама вам не сказала . Наче квітка купальниці, що тримає пелюстки міцно стуленими, про особисте Кароліна анічичирк - за те й прозвали Купальницею. Та що, як загадковій дівчині, якій не підкорилася столиця, підкориться весь світ?

Март
Не в сети
Регистрация: 23/03/2010 - 12:51

Дара Корній "Зворотній бік Світла". Поки прихильники сутінкової саги сумують над тим, що Стефані Маєр відклала завершення свого роману "Сонце півночі" (сповідь Едварда Каллена) , її українська колега Дара Корній започаткувала власну сагу

Март
Не в сети
Регистрация: 23/03/2010 - 12:51

Зазирніть у чорну душу темного безсмертного - і ви побачите там кохання, яке виточило лють. Сутинки спустилися на світ Чотирьох Сонць.

Добавить комментарий