Найбільших успіхів у проведенні акції досягли працівники Приазовської ЦБС. Бібліотекам подаровано 417 прим. книг на суму 8506 грн., здійснено передплату 113 комплектів періодичних видань на суму 6942 грн. Завдяки благодійникам поліпшилася матеріальна база установ: для районної бібліотеки придбано меблів на суму 2,0 тис. грн.., для районної дитячої бібліотеки – комп’ютер, сканер, принтер на суму 5,0 тис. грн. (партія «Батьківщина»), відремонтовано дах ЦРБ на суму 500 грн. (партія регіонів); для Нововасилівської сільської бібліотеки придбано сканер, комп’ютер, принтер на суму 3,7 тис. грн. (партія «Сильна Україна»), для Новокостянтинівської сільської бібліотеки – ксерокс (підприємець), для Георгіївської – музичний центр, меблі на суму 2,2 тис. грн. ( ).

У Вільнянському районі завдяки допомозі спонсорів було оформлено передплату для 10 бібліотек району на суму 2,6 тис. грн. Центральна бібліотека отримала новий принтер від партії «Сильна Україна».

Бібліотеки Гуляйпільського району у ході акції отримали від благодійників 6665 грн. на придбання нової літератури. Найбільше коштів надали голова правління Чуб О.І. (1500грн.) для Тимирівської сільської бібліотеки та підприємець Курман С.І. (1246 грн.) для Рівнопільської сільської книгозбірні.

У Чернігівському районі відкриття акції ознаменувалося благодійним концертом, який відбувся напередодні Всеукраїнського дня бібліотек у приміщенні районної книгозбірні. Цей концерт підготували працівники районного центру культури та дозвілля та районної бібліотеки. Підсумком благодійного заходу стали внески депутата районної ради, активних читачів та бібліотекарів на загальну суму 1,1 тис. грн., кондиціонер для ЦРБ.

ВАТ «Веста» Приморського району (комерційний директор Крот С.В.) здійснило передплату періодичних видань для ЦРБ на суму 1,0 тис. грн.

Посильний вклад зроблено благодійниками для бібліотек Новомиколаївського району. Представниками партій регіонів «Сильна Україна», «Батьківщина», керівниками фермерських господарств та читачами були виділені кошти на поповнення книжкового фонду Новоіванківської (1,1 тис. грн.), Самійлівської (1,0 тис. грн.) та інших сільських бібліотек.

Оголошення та проведення акції сприяло активізації бюджетного фінансування бібліотечних установ. Так, для бібліотек Василівської ЦБС було придбано 6 комп’ютерів, 5 кондиціонерів ( у т.ч. для бібліотек – філіалів), мультимедійна обладнання та факсимільний апарат для ЦРБ, нові меблі. Здійснено капітальний ремонт районної дитячої бібліотеки на суму 56,0 тис. грн. та поточні ремонти у декількох сільських бібліотеках. На поповнення книжкового фонду було виділено більше 160 тис. грн.

Оріхівська райдержадміністрація виділила 15,0 тис. грн. для проведення електроопалення бібліотек смт Комишуваха (для дорослих №1 та дитячої). За кошти сільських рад було відремонтовано приміщення Кіровської (1,5 тис. грн.) та Димитрівської (1,0 тис. грн.) сільських бібліотек.

Покращилися умови 3 бібліотек Мелітопольського району. Бібліотека с. Високе отримала додатково 2 кімнати. Новінську сільську книгозбірню було переведено у приміщення дитячого садка, яке супроводжувалося ремонтом (постійне опалення, євровікна). Трудівська сільська книгозбірня переведена у приміщення фельдшерсько – акушерського пункту.

Новорічні подарунки ще попереду.