Джаз — це не стиль, а настрій. Це творчий підхід не тільки в мистецтві, але і в способі життя, рухах, диханні, світогляді. Це присутність внутрішньої гармонії, легкості, чистоти. Грайте з задоволенням.

Ніфонтов В. Джаз: ноти джазових фантазій в манері свінга для фортепіано. — Тернопіль: Підручники і посібники, 2010.- 48 с.
До збірки «Джаз» увійшло десять авторських композицій з різною динамікою і філософією — “Дім, милий дім”, “Сонячне узбережжя”, “ Тихо йде сніг” та інші. Нестандартна гармонія творів дивує, переносить в світ чистих думок і вражень …


Гусєв І. І., Рамазанов Р. Н. Джазові та естрадні п’єси українських композиторів: для фортепіано. — Вінниця: Нова книга, 2008. — 68 с.
Творчість композитора І. Гусєва представлена п’єсами різних жанрів і для різного складу виконавців, які приваблюють яскравістю мелодій. Приємною несподіванкою буде знайомство з творчістю композитора і джазового піаніста Р. Рамазанова, музика якого побудована на поєднанні елементів кримсько-татарського фольклору і джазу. Видання адресовано викладачам і учням спеціальних музичних навчальних закладів, вищих навчальних закладів культури і мистецтв І–IV рівнів акредитації, концертуючих піаністів.


Міні-джаз: джазові п’єси для фортепіано / упоряд. Л. Ткаченко. — К.: Мелосвіт, 2007.- 16 с.
В цій збірці представлені п’єси зарубіжних композиторів, які стануть в нагоді учням, що мають інтерес до джазу (“Frog leg rock “ Hans-Günter Heumann, “Western train” та “Let’s go” G. Kaluza).