Музика для дитини — світ радісних переживань. Щоб відкрити двері у цей світ, треба розвивати здібності у дітей, перш за все — музичний слух та емоційний відгук.

Маленькі етюди для маленьких музикантів: для фортепіано [ноти]. — Київ: Мелосвіт, 2004. — 20 с.

Збірка цікава тим, що, окрім технічних завдань, перед маленьким виконавцем поставлені і мистецькі завдання. Всі обрані етюди подібні до маленьких п’єс. Кожен етюд цієї збірки спрямований на досягнення певних цілей: етюди № 1-5 — активують роботу пальців обох рук при збереженні штриха legato, робота над цими етюдами доломоже краще організувати ігрові рухи учнів; етюди№ 6-10 — сприяють розвитку координації рухів при поперемінній зміні штрихів staccato та legato; етюди №11-12 — зможуть навчити учнів слухати та вміти провести довгу музичну фразу; етюд № 15 — розвиває пальцеву швидкість і рівність у рухливому темпі.
Більшість етюдів цієї збірки маловідомі. Це безперечно зацікавить викладачів, які працюють з початківцями


Личкіна О. Дитячий альбом для фортепіано [ноти] . — К.: Мелосвіт, 2004. — 28 с.

Збірка для фортепіано буде корисною для учнів 1 — 5 класів спеціалізованих мистецьких навчальних закладів, шкіл естетичного виховання.


Музика для дітей : для фортепіано [ноти]. — К.: Мелосвіт. — 2003. — 20 с.

У збірці представлені популярні пісні в обробці для фортепіано. Авторка вважає, що розмальовки допоможуть дітям створити яскравий музичний образ.


Сніжко В. Джазові сніжинки: для фортепіано [ ноти] . — К.: Мелосвіт, 2009 — 16 с.

Багаторічна педагогічна діяльність автора, відомого джазового піаніста, надихнула його написати джазові етюди-картини для учнів ДМШ. Вадим Сніжко пропонує розглядати етюди як доповнення до класичного репертуару.


Скуратівський В. Альбом для дітей: для фортепіано [ноти] . — К.: Мелосвіт, 2012. — 28 с.

Збірка п’єс для дітей та підлітків створена відомим композитором в найкращих класичних традиціях. Дванадцять п’єс зображують один день з життя дитини – від ранкової прелюдії «У світанковій димці» до вечірньої «Колискової». Всі твори циклу написані в різних жанрах (прелюдія, скерцо, пісня, етюд), передбачають будь-які типи фактури (кантилена, рух паралельними інтервалами, імітаційно-канонічний склад) та штрихове розмаїття, приваблюють яскравим тематизмом. В усіх п’єсах «Альбому» автор ставить та вирішує певні інструктивні та технологічні задачі. П’єси розраховані на виконання учнями 3 – 7 класів мистецьких шкіл.