Скачать pdf

Квантова фізика, Теорія відносності, Великий вибух, чорні діри… Складні теми для непідготовленої людини, так? Вважаєте, що потрібно бути фізиком, щоб розібратися у цих питаннях? Пропоновані книги вам доведуть, що це не так.
Ви відкриєте для себе загадки безмежного Всесвіту, походження усього, що нас оточує. Дізнаєтесь, як наука впливає на долю людства і змінить наше повсякденне життя у ХХІ сторіччі. Дуже просто та легко вивчите, як працює людський мозок. А завдяки дослідженням імунологів та мікробіологів зрозумієте, як люди взаємодіють з мікробами, що мешкають, як навколо, так і всередині нас. 

Краусс Л. М. Таємниці походження Всесвіту / Лоуренс М. Краусс ; [пер. з англ. Д. Гломозди]. – Х. : Клуб Сімейного Дозвілля, 2018. – 320 с.
Як виник Всесвіт? І як з'явилася наша реальність? І чому ми взагалі існуємо? Лоуренс Крайс запрошує вас у захопливу подорож, щоб дізнатися відповіді на ці та інші питання. В цій книзі він доступною мовою розповідає про фізику та її витоки, наукові дослідження появи Всесвіту, ділиться історіями з життя видатних науковців минулого та сучасності, їхніми досягненнями та відкриттями. Ніяких нудних термінів та незрозумілих формул. Книжка, яка розкриє всі таємниці походження Всесвіту.
Електронний каталогҐальфар К. Всесвіт на долоні. Подорож крізь простір, час та за їхні межі / Кристоф Ґальфар ; [пер. з англ. Т. Цимбала]. – К. : Yakaboo Publishing, 2017. – 312 с.
 «Всесвіт на долоні» — книжка-подорож, в якій дотепний, грайливий і дещо балакучий гід Кристоф Гальфар веде читачів на край світу у буквальному сенсі слова: на межу і за межі наших сучасних знань та навіть нашої уяви. Фізик, учень Стівена Гокінга та співатор книжки Стівена Гокінга та Люсі Гокінг «Джордж і таємний ключ до Всесвіту», Гальфар просто пояснює найскладніше у фізиці, відкриваючи для широкої аудиторії таємниці далеких галактик, подорожей у часі, народження і смерті зірок, та навіть народження часу і простору.
Електронний каталог

«У чому Ґальфар направду блискучий, то це в його кришталево прозорому роз’ясненні теорії квантового поля – вдячний складник, коли йдеться про популярну книжку з фізики… Ґальфар навіть наважується і ризикує розпочати розмову, якої багато популяризаторів науки бояться – обережне пояснює, як фізики дають собі раду з безкінечністю… Завдяки легкому розмовному стилю, «Всесвіт на долоні» добре підлаштований під загальну аудиторію, читачів, які мають дуже обмежені наукові знання, або й не мають зовсім… Прочитання [книжки] залишить по собі глибоке розуміння, як сучасна фізика наближає нас до глибокого розуміння реальності». 
Дженіфер Олетт, The New York Times


Кайку М. Фізика майбутнього : як наука вплине на долю людства і змінить наше повсякденне життя у ХХІ сторіччі / Мічіо Кайку ; пер. з англ. Анжели Кам'янець. – 2-е вид. – Львів : Літопис, 2017. – 432 с.
У книжці-бестселері Мічіо Кайку досліджує, як три великі наукові революції – квантова механіка, біогенетика і штучний інтелект, – що кардинально змінили світ в останні сто років, змінять наше життя в ХХІ сторіччі. Спираючись на дослідження, які вже сьогодні проводять в наукових лабораторіях в усьому світі, Кайку передбачає майбутнє, у якому ми вже не будемо пасивними спостерігачами танцю Природи, а натомість перетворимося на активних хореографів матерії, життя й інтелекту. «Фізика майбутнього» – захоплива науково-популярна розповідь, що сплітає докупи найновіші досягнення провідних науковців світу. 
  Електронний каталог


Кайку М. Майбутнє розуму : наукові спроби осягнути, вдосконалити і підсилити інтелект / Мічіо Кайку ; пер. з англ. Анжели Кам'янець. – Львів : Літопис, 2017. – 408 с.
Мічіо Кайку розглядає найцікавіший і найскладніший об'єкт у відомому Всесвіті – людський мозок. Книжка «Майбутнє розуму» – це науково-правдива й захоплива розповідь про неймовірні дослідження, що сьогодні ведуться в різних куточках світу й ґрунтуються на найновіших досягненнях нейробіології та фізики. Автор доступно пояснює суть роботи мозку й показує, як технології майбутнього (наприклад, завантажування в мозок спогадів і нових навиків, боротьба з невиліковними на сьогодні хворобами, відкриття в робототехніці й астронавтиці, телепатичне спілкування і телекінез) змінять наше повсякденне життя. 
Електронний каталог


Снайдер Сакс Д. Мікроби гарні та не дуже. Здоров'я та виживання у світі бактерій / Джессіка Снайдер Сакс ; [пер. з англ. Я. Лебеденка]. – Х. : Клуб Сімейного Дозвілля, 2018. – 336 с.

Ми звикли, що з мікробами слід боротися. А якщо насправді вони — ваші захисники? Ця книжка переверне уявлення людства про мікроби й гігієну. Наводячи цікаві факти з наукових досліджень, Джессіка Снайдер Сакс розповідає, які мікроби є гарними, а які не дуже, звідки вони беруться і як потрапляють до нашого тіла; чи дійсно вони сприяють появі хвороб, або, навпаки, можуть їх подолати; як позбутися мікробів і чи варто взагалі це робити. 
Електронний каталог