Мами, Мамочки, Матусі! Бажаєте без переймань і силувань, з легкістю і задоволенням та без потреби пити валер’янку виховувати своїх діточок? Тоді гайда в бібліотеку за книжками-бестселерами серії «Лінива мама» відомої педагогині, психологині, блогера та просто мами двох дітей — Анни Бикової.

Помилки у вихованні – корінь невдач, яких зазнає дитина в процесі дорослішання. Просто любити – недостатньо: потрібно дещо знати і вміти. Прочитайте книгу: 997657 159.922.7 Б95 Бикова А. Самостійна дитина, або Як стати "Лінивою мамою" / Анна Бикова ; пер. Наталія Шайнога. – 6-те вид. – К. : BOOKCHEF : [Форс Україна], 2019. – 272 с. – #лінива мама. Вам стане зрозумілим, що потрібно, аби дитина росла вдячною і успішною, а ви продовжували насолоджуватись своїм життям. Також ви дізнаєтеся: як навчити дитину засинати у своєму ліжечку, прибравши іграшки й одяг; коли варто допомогти дитині, а коли краще від цього утриматися; як вимкнути в собі маму-перфекціоніста і включити «ліниву маму»; чим небезпечна гіперопіка і як цього уникнути та багато іншого!

 

 

 

Якщо мама, не тямлячи себе, з люттю трясе дитину — вона руйнує її. Якщо мама зберігає маску спокою в момент, коли всередині палає гнів, — вона руйнує себе. Книга: 997059 159.922.7 Б95 Бикова А. Секрети спокою "лінивої мами" / Анна Бикова ; пер. Оксана Пущінська. – 4-те вид. – К. : BOOKCHEF : [Форс Україна], 2019. – 288 с. – (іл.). – #лінива мама пояснює як важливо мамі вміти повернутися до стану душевного спокою. Із цієї книжки ви також дізнаєтеся: як зрозуміти причину свого роздратування; як не допустити дитячої істерики; коли і як можна порівнювати дитину з іншими; чому не завжди важливий ідеальний порядок; як запобігти сваркам між дітьми в сім’ї; як правильно сказати «ні»; як мамі зберегти свій життєвий баланс.

 

 

Більшість батьків переймається думками: «Чи достатньо я даю дитині? Чи своєчасно? Чи не барюся із чимось?». Книга 997655 159.922.7 Б95 Бикова А. "Лінива мама": завдання для розвитку / Анна Бикова ; пер. Тамара Клюкіна. – 4-те вид. – К. : BookChef : [Форс Україна], 2019. – 272 с. – (іл.). – #лінива мама пропонує свої міркування щодо питань розвитку дитини. Із цієї книжки ви також довідаєтеся: звідки беруться розумні діти; як допомогти малюкові заговорити; чому після трьох нітрохи не пізно; навіщо дітей вчать малювати; чи варто виховувати поліглота тощо.

 

 

 

 

Діти у будь-якому віці потребують підтримки батьків. Книга 996500 37.018 Б95 Бикова А. Школярі "лінивої мами" / Анна Бикова ; пер. Тамара Клюкіна. – К. : BookChef : [Форс Україна], 2018. – 288 с. – (іл.). – #лінива мама вчить батьків не лише як підтримувати дітей під час адаптації до шкільного середовища, а і як самим витримати й подолати випробування школою і суспільством. З цієї книжки ви дізнаєтесь: як правильно обрати школу; як ставитися до оцінок; як без напруження і стресів виконувати домашні завдання; що робити у випадку цькування у школі; як поводитися і що робити з учителем, якщо він порушує межі особистості дитини.

 

 

 

Хочемо ми цього чи ні, але емоції в нашому житті мають величезне значення. Щодня, щохвилини ми відчуваємо певну емоцію. Книга-треніг з розпізнання емоцій Ф87109 159.922.7 Б95 Бикова А. Як подружити дітей з емоціями. Поради "Лінивої мами" / Анна Бикова ; пер. Алла Долгая ; за заг. ред. Євгена Плясецького. – 2-ге вид. – К. : BookChef : [Форс Україна], 2019. – 128 с. – (іл.). – #лінива мама допоможе батькам у розвитку емоційного інтелекту дитини. Також з цієї книги батьки й діти довідаються про основні емоції, які у них виникають. Навчаться розрізняти їх у рідних і друзів, а заразом спробують намалювати свої відчуття різними барвами й навіть позбутися тих емоцій, які завдають прикрощів.

Татусі та матусі, чекаємо на Вас у наших затишних читальних залах разом з дитиною (є ігрова зона!) або беріть додому та будьте ЩАСЛИВІ!

 

Юлія Щеглова, відділ наукової інформації та бібліографії