«Завжди опирайтеся на думку про те,

що ваше власне рішення домогтися

успіху набагато важливіше за все інше.»

Авраам Лінкольн

 

Що для вас означає поняття «успіх»? Якого саме успіху ви хотіли б досягти у житті? Адже успіх – це досягнення певних цілей, здійснення мрій, удоволення прагнень і бажань.

Нещодавно отримані видання допоможуть вам розібратися із складовими успіху та знайти свій унікальний шлях.

 

995766 316.62 Г19 Ганнет, А. Творча крива: як створити потрібну ідею в потрібний час / Аллен Ґаннет ; [з англ. пер. Н. Ференс]. — [К.] : Вид. група КМ-БУКС, [2018]. — 256 с. : іл.

Важко навіть згадати, скільки вже наша культура підтримує міф про те, що творчий успіх залежить від миттєвого осяяння. Що написання бестселерів, створення шедеврів живопису чи суперпопулярних мобільних додатків має містичну природу і не пов’язане з раціональним мисленням чи логікою. Таке доступне «геніям», а не нам, простим смертним.

Однак сучасні дослідження доводять, що у будь-якій творчій сфері – від написання бестселерів до заснування прибуткових компаній – комерційний успіх має тверде наукове підґрунтя. Тобто алгоритм, за яким успішні творчі люди створюють свої хіти, таки існує і що ним може скористатися практично кожен. Цей алгоритм інтуїтивний, але його можна навчитися. Жодної містики.

Розуміючи специфіку так званої творчої кривої – оптимального поєднання нового і знайомого, будь-хто може досягти комерційного успіху. Аналізуючи історії відомих людей (так званих, креативних геніїв нашого часу), автор знайомить читачів з чотирма законами творчого успіху (споживання, наслідування, творчі спільноти, ітерації або послідовні наближення) й доводить, що за всіма видатними досягненнями стоять спільні закономірності.

«… можна просто свідомо повторити шлях найславетніших творчих геніїв нашого світу – і наблизитися до втілення власних великих ідей.»

 

997235 316.62 Б25 Баркер, Е. Лаяти не на те дерево: хибні уявлення про секрети успіху / Ерік Баркер ; [пер. з англ. Д. Погребняк]. — [Харків] : Фабула : [Ранок, 2019]. — 400 с.

Іноді, те, що приводить до успіху, — талант, іноді – саме ті хороші речі, які наші мами казали нам робити, а іноді – усе точнісінько навпаки. Які з давніх порад правдиві, а які – міф?

Чи дійсно порядні хлопці фінішують останніми? Або ж приходять першими? Чи справді боягузи ніколи не виграють? Або ж упертість – справній ворог? Чи дійсно довіра керує? Чи це просто помилка?

Відповіді на ці та інші питання від Баркера руйнують розповсюджені стереотипи. У кожному розділі книги він розглядає протилежні варіанти відповідної історії. Обидві сторони представлять свої аргументи, наче в суді. А потім ви оберете відповідь, яка матиме найкращі позитивні аспекти з меншою кількістю недоліків.

«Те, що відрізняє нас одне від одного, звички, яких ви, можливо, намагалися позбутися, речі, через які з вас глузували в школі, — усе це врешті-решт може надати вам надзвичайну перевагу.»

 

 

 

995905 334.7 Ш53 Шефер, Б. Шлях до фінансової свободи // Ваш перший мільйон за сім років / Бодо Шефер ; з нім. пер. Анастасія Коник. — Львів : Вид-во Старого Лева, 2019. — 344 с.

Для більшості людей різниця між мріями та реальністю – величезна, і вони вважають, що це абсолютно нормально. Знаєте, що стримує більшість людей від життя їхньої мрії? Гроші, лише гроші! Вони є символом певної життєвої позиції, мірилом цілком визначеного умонастрою.

Ми не повинні перебільшувати значення грошей. Вони не роблять нас щасливими. Це й не є завданням грошей. Вони гарантують нам можливість такого життя, яке відповідає нашим бажанням. І ось в чому правда: з грошима легше бути щасливим.

Автор книги стверджує, що так само, як можна навчитися літати, пірнати або програмувати, кожен може навчитися створювати достаток або навіть багатство, вивчивши кілька важливих базових прийомів. Існує декілька можливостей стати заможними. Один із шляхів має чотири стратегії, описані в цій книжці: заощаджуєте певний відсоток вашого доходу; вкладаєте заощаджені гроші; підвищуєте ваш дохід; заощаджуєте певний відсоток від кожного досягнутого підвищення доходу.

Якщо хочете здобути свій перший мільйон за сім років, то маєте застосовувати якнайбільше стратегій, описаних у цій книжці. Із кожною застосованою стратегією ви швидше наближаєтеся до мети (за Б. Шефером!).

«…якщо ви тримаєте цю книжку у своїх руках, то повинні бути надзвичайною людиною – людиною, яка не готова задовольнитися тим, що їй пропонують обставини. Ви хочете спроектувати власне майбутнє й перетворити своє життя на шедевр»

 

997452 005.93 Б23 Банаян, А. Треті двері: як розпочинали кар'єру найуспішніші люди сучасності / Алекс Банаян ; [пер. з англ. М. Гоцацюка]. — [К.] : Вид. група КМ-Букс, [2019]. — 328 с. — На обкл.: Світовий бестселер.

Життя, бізнес, успіх… це схоже на нічний клуб: потрапити всередину можна трьома шляхами.

Перші двері – головний вхід із довжелезною чергою; тут стоять 99 % людей, сподіваючись опинитися всередині.

Другі двері – VIP-вхід, яким користуються мільярдери, знаменитості й ті, кому пощастило вчасно з’явитися в потрібному місці.

Але ніхто вам не скаже, що існують ще й… треті двері. Спочатку вам доведеться покинути чергу, пробігти алеєю вниз, потім сто разів постукати у різні двері, залізти, розбивши вікно, проповзти через кухню – вхід завжди знайдеться.

Неважливо, йдеться про Білла Гейтса, який ще студентом продав свою першу програму, чи про Стівена Спілберга, що став наймолодшим режисером в історії Голлівуда, — всі вони пройшли крізь… треті двері.

«Незалежно від того, хто ви – умовно кажучи, директор коледжу чи його випускник, у будь-якому разі ви знайдете тут натхнення, мудрі настанови і поради досвідчених людей.»

Аріанна Хаффінгтон,

засновник Huffington post

 

 996989 316.62 А28 Адамс, С. Як помилитися майже в усьому і виграти / Скотт Адамс ; [пер. з англ. А. Марченко]. — Харків : Vivat, 2019. — 352 с. — (Саморозвиток).

Якби успіх був легкою справою, тоді його досягав би кожен. Правда в тому, що він потребує зусиль. В основі пропонованої книги — історія однієї людини, яка, попри всі прикрі невдачі й суворі життєві рамки, усе ж таки свідомо змогла досягти маловірогідного успіху. Тож, якщо ви тільки починаєте мандрівку до успіху, хоч як би ви її уявляли, або ж вам кортить дізнатися, що ж ви весь час до цієї хвилини робили неправильно, тоді напевно ви знайдете якісь новаторські ідеї у цьому виданні.

Особистий досвід «перемоги-через-поразки» Скотта Адамса допоможе вам окреслити низку орієнтирів, на які варто звернути увагу та визначити свій механізм досягнення успіху: прорахувати успіх і приваблювати удачу; ставитися до всього з гумором, адже це неодмінна складова професійного успіху; перетворювати невдалі стратегії на успішні.

Не марнуйте час – запрограмуйте себе й почніть діяти вже сьогодні!

«Усе, чого ви лишень можете хотіти від життя, зосереджено у величезному бульбашковому резервуарі з поразок. І фокус у тому, щоб узяти від нього тільки корисне для себе.»