Чому нам не вдається досягти своїх цілей? Ми прагнемо досягнень, ми докладаємо зусиль, однак з якоїсь причини зазнаємо поразки, а іноді взагалі сходимо з дистанції – і це може повторюватися знову й знову. Шукаючи причини власних невдач, ми здебільшого починаємо звинувачувати самих себе. Однак насправді вони геть не в цьому.

Автори пропонованих книжок розкриють їх одну за одною, поділяться власним досвідом та дієвими порадами їхнього подолання та досягнення життєвого успіху.

998617 159.94 Д14 Дакворт, А. Крок за кроком. Як ентузіазм і наполегливість ведуть до мети / Анжела Дакворт ; пер. з англ. Ольга Захарченко. — К. : Наш формат, 2018. — 320 с.

Що робить людей видатними? Чому одні часто зазнають невдач у житті, а інші досягають високих результатів? Не поспішайте пояснювати все природними здібностями. На численних прикладах і дослідженнях авторка книги переконує, що талант – не запорука успіху. Реальні досягнення можливі лише завдяки наполегливості та відданості власній справі. Хай би якими геніальними ви були, саме завзяття допоможе вам здобути перевагу в будь-якій сфері.

Книга руйнує стереотипи про силу таланту, змінює уявлення про успіх і труднощі та доводить, що завзяття не лише допомагає досягати вершин, а й робить нас щасливими.

«Талант – це те, як швидко підвищується твоя майстерність, якщо ти докладаєш зусиль. Успіх – це те, що відбувається, коли ти використовуєш отримані вміння, майстерність.»

 

998467 159.95 Д23 Двек, К. Налаштуйся на зміни: нова психологія успіху / Керол Двек ; пер. з англ. Юлія Кузьменко. — К : Наш формат, 2017. — 288 с. — (Світоглядна література).

 

Протягом багатьох років Керол Двек досліджувала силу людських переконань і їхній вплив на наше життя. Намагаючись з’ясувати, чи є талант запорукою успіху, завдяки чому ми досягаємо бажаного і який рецепт розв’язання будь-яких проблем, вона зробила революційне відкриття.

Прочитавши цю книжку, ви довідаєтеся, що одне судження (предмет досліджень) задає тон майже всьому життю людини. Ба більше, просочується в кожнісіньку сферу існування. Те, що ви сприймаєте як власну особистість, переважно проростає з відповідного «мислення». Насамперед саме воно заважає реалізувати потенціал.

Несподівано для себе ви розплющите очі на власні здобутки – у науці, мистецтві, спорті, бізнесі, а також на втрачені можливості. Навчитеся розуміти дітей, коханих, керівників, друзів. Зрозумієте, як реалізувати ваш потенціал і потенціал ваших дітей.

«Опановуючи новий спосіб мислення, ми відкриваємо для себе цілий світ»

998602 159.95 Б25 Барнет, Б. Дизайн-мислення. Спроектуй своє життя / Білл Барнет, Дейв Еванз ; пер. з англ. Валерія Глінка. — 2-ге вид. — К. : Наш формат, 2019. — 224 с. : іл.

Як знайти роботу, що по-справжньому подобатиметься? Як збудувати кар’єру, яка забезпечить хороше життя? Як відшукати життєвий баланс? Як зробити щось вартісне, що змінить цей світ? Головне – поставити собі правильні питання та бути готовим утілювати відповіді в житті.

Автори пропонують поглянути на своє майбутнє очима дизайнера і створити проект власного життя. Ця книжка дасть вам важливі інструменти, які допоможуть вийти із зачарованого кола і спроектувати змістовне, наповнене задоволенням життя, у якому ваша особистість, ваші переконання та ваша робота не суперечитимуть одне одному. І коли вас запитуватимуть: «Як справи?» та «Що нового?», вам завжди буде що відповісти.

«Хочете нарешті жити змістовним життям? Почніть думати як дизайнер».

New York Times

997231 159.923 Д67 Донован, А. Самомотивація / Андро Донован ; [пер. з англ. О. Тільної]. — [Харків] : Фабула#PRO : [Ранок, 2019]. — 256 с.

Хай де б ви були зараз, хай чим би займалися, про що думали, у будь-який момент свого життя ви можете раптом поставити собі питання: «Чи оце воно і є?»

Коли ви бачите фразу «Оце воно і є», то на яке слово ставите наголос? Залежно від наголосу це може означати, що ви ставите під сумнів якість свого життя, або що ви раптом усвідомили швидкоплинність часу й більше не бажаєте жити сподіваннями на щасливе майбутнє, а зрозуміли необхідність жити тут і зараз, або радієте щойно отриманому досвідові. І те, де ви поставите в цій фразі наголос, відображуватиме стан вашого ставлення до власного життя в цей момент!

Але так багато людей не зовсім адекватно ставляться до самих себе, своїх перспектив і здатностей. Дуже часто вони геть недооцінюють власний потенціал, те, чого могли б досягти в житті.

Ця книга допоможе вам знайти сенс життя, організувати його більш раціонально, подолати власні обмеження й вивільнити свій внутрішній потенціал та навчіть отримувати задоволення від того, що ви робите. А це, у свою чергу, зробить наступну частину вашої життєвої подорожі цікавішою, радіснішою та щасливішою

«Життя може направду змінитися, тільки якщо ми маємо для цього реальну потребу, потужне бажання змін, але й тоді ще слід докласти зусиль, зробити щось радикальне – інакше нічого не вийде.»

998473 316.62 К34 Келлер, Г. Одна справа. Як робити менше, а встигати більше / Ґері Келлер, Джей Папасан ; пер. з англ. Анастасія Дубченко. — К : Наш формат, 2017. — 208 с.

Усі ми маємо однакову кількість годин на добу – то чому ж одні люди отримують набагато більше за інших? Як вони примудряються робити більше, досягати більшого, заробляти більше, мати більше? Якщо успіх прямо залежний від кількості приділеного часу, чому одні стають набагато успішними за інших? Потрібен стовідсотковий шанс стати успішним?

Використовуйте рецепт одного з найвідоміших у світі підприємців у галузі нерухомості Гері Келлера та письменника й видавця Джея Папасана – зосереджуйтесь на головному, звужуйте поле, визначайте одну справу. І це діє в усіх сферах і в усіх випадках. Чому? Бо у вас на меті лишається єдине – досягти кінцевого результату.

 

 

«Ключові слова – «проміжок часу». Ключ до успіху – послідовність. Одна справа за один раз.»

998615 316.62 Г77 Грант-Галворсон, Г. Успішні: як ми досягаємо мети / Гайді Ґрант-Галворсон ; пер. з англ. Ірина Павленко ; з передм. Керол Двек. — К. : Наш формат, 2019. — 256 с.

Чому ви не виконуєте своїх новорічних обіцянок? Як змусити себе почати вчасно працювати над звітом? Чому студенти вчаться гірше, якщо надто переймаються оцінками? Як обрати цілі відповідно до своїх цінностей? Чому люди в депресії іноді досягають значно більшого успіху?

На ці та багато інших питань авторка дає відповіді, якими ви можете скористатися для досягнення власних цілей. Основна ідея книги в тому, що люди здатні змінюватися. Це не завжди легко, однак цілком можливо, якщо заручитися правильною мотивацією та потрібною інформацією про те, як це робити – просто перегорніть сторінку!

«І щоб стати успішними, не треба ставати іншою людиною. Потрібно лише знати методики, які справді працюють, потрібно бути готовими докладати зусилля і потрібно трохи практики.»

Марина Маслова,

Відділ наукової інформації та бібліографії.