Вони пішли до каміну. Сиділи вони там довго, пили чай та розмовляли. Коли поліцейський пішов, Волтер сидів на ліжку та думав, що означають слова з останнього листа, погроза це, чи ні? Подивившись наостанок у вікно, він ніде не побачив поліцейського, у цю ж хвилину хтось постукав у двері. Волтер розізлився і думав, що це знову охороник, він відкрив двері і почав кричати з заплющеними очами, а коли закінчив і відкрив очі, то побачив якогось незнайомця у коричневому халаті з закритим обличчям капюшоном. Волтер спитав:

— Хто ти такий? Я не чекав гостей. Йди звідси! Волтер почав зачиняти двері, але тут незнайомець зник. Стрітер обернувся і побачив свого брата на кріслі. Брата звали Оскар, а В.С. він користувався для психологічного натиску на Волтера.

— Пам’ятаєш мене, Волтер? – спитав Оскар.

— Але чому ти живий? Я ж тебе прирізав! – крикну Волтер. Вся справа була в тому, що Волтер, коли Оскар був малим, вбив його кинжалом батька, але батьки не звернули на це уваги.

— Так, вбив, — відповів Оскар.

— Але я тобі помщуся! – Оскар дістав той самий кинжал і відрізав Волтеру голову, потоптався по ньому і пішов через вікно.

 

Юра Дудавський