Бібліографічний покажчик присвячений героям-землякам, меш­канцям Запорізької області, які віддали за мир, незалежність і ці­ліс­ність України найцінніше, що має людина – своє життя. Вони були різні за віком, освітою, професією та об’єднувало їх одне – любов до Батьківщини і здатність безкорисно стати на захист рідної землі.

Передмову до покажчика написав Микола Михайлов, журна­ліст, письменник, учасник АТО.

У виданні інформацію подано в алфавітному порядку прізвищ загиблих воїнів. До коротких біографічних довідок додаються бібліографічні списки літератури, статті із періодики.

Покажчик має додатки, у яких подається рекомендована літе­ратура, що висвітлює події на Сході України та вірші запорізьких поетів, присвячені воїнам АТО. Також подано адреси сайтів, на яких можна отримати інформацію про загиблих земляків.

Для зручності користування подається географічний покаж­чик.

Добір матеріалів до видання закінчено 30 жовтня 2017 року.

Покажчик розрахований на широке коло читачів і має на меті увічнення земляків, загиблих в АТО в 2014–2017 роках, для ниніш­ніх і майбутніх поколінь Української держави.

Хай пам’ять про загиблих згуртує нас, живих, дасть нам силу, волю і мудрість для зміцнення власної держави. Хай їх світлі образи навічно залишаться в нашій пам’яті, бо герої не вмирають!

З пропозиціями та зауваженнями просимо звертатися до від­ділу краєзнавства Запорізької обласної універсальної наукової біб­ліотеки за адресою:

69095, м. Запоріжжя, пр. Соборний, 142; тел.: 787-53-52, або електронною поштою (e-mail: kraeved@zounb.zp.ua).