12. Почесна відзнака Міністерства культури і мистецтв України «За багаторічну плідну працю в галузі культури»:[Нагороджується В.С.Чаюха — зав. від. просвіт.-виховної та культ.- дозвіллєвої діяльності] №1038 від 6 груд. 2004 р.
13. Почесна грамота Запорізької облдержадміністрації : [Нагороджено колектив обл. центру нар. творчості за вагомий внесок у підготовку та проведення творчого звіту майстрів мистецтв та колективів худож. самодіяльності Запоріз. обл. «Ми — запорожці» в м. Києві ] // Розпорядження облдержадміністрації №90-к від 15 верес. 2004 р.
14. Про нагородження працівників культури та аматорів народного мистецтва : Указ Президента України : [У т. ч. звання «Заслужений працівник культури України» присвоєно Н. В. Хорьєвій-дир. Запоріз. ОЦНТ] // Уряд. кур`єр. — 2004. — 1 квіт. (№ 61).
15. Почесна грамота Запорізької обласної Ради : [Нагороджується Н. В. Хорьєва за вагомий внесок у розвиток культури Запоріз. краю та з нагоди Всеукр. дня працівників культури і аматорів нар. мистецтва] // Розпорядження голови обл. ради №65-р від 19 берез. 2003р.
16. Почесна грамота Гуляйпільської райдержадміністрації: [Н. В. Хорьєвій — дир.ОЦНТ, за вагомий внесок у розвиток нац. культури, активну гуманістичну та громадську діяльність, значну допомогу в організації участі Гуляйпільського р-ну у Всеукр. культ.-мистецькій акції «Культура малих міст», де місто Гуляйполе представляло свої культ. і духовні здобутки ] від 4 лип. 2003р.
17. Почесна грамота Міністерства культури і мистецтв України Центрального комітету профспілки працівників культури України: [Нагороджується Н.В.Хорьєва за сумлінну працю та високий професіо-налізм] від 23 берез. 2002 р.
18. Подяка Управління культури : [Н.В.Хорьєвій — дир. обл. центру нар. творчості за високий організаційний рівень підготовки та проведення презентації виставки с. Гусарка Куйбишев. р-ну] від черв. 2002р.
19. Диплом Національного комплексу «Експоцентр України»: [Нагороджено Запоріз. ОЦНТ за участь у ювілейній виставці «Україна. Десять років незалежності»] від 2001р. — м. Києв.
20. Подячний лист організаційного комітету з підготовки та проведення Всеукраїнського огляду народної творчості у Запорізькій області: [Н. В. Хорьєвій — дир.. ОЦНТ, за активну участь у підготовці та проведенні творчого звіту майстрів мистецтв та самодіял. худож. колективів Запоріз. обл. у м. Києві ] від 22 трав. 2001р.
21. Грамота Управління культури Запорізької облдержадміністрації : [Нагороджено ОЦНТ за вагомий внесок у розвиток укр. культури, високі творчі досягнення, організацію та проведення Всеукр. огляду нар. творчості ] від 27 січ. 2000р.
22. Подяка Міністерства культури і мистецтв України : [Н. В. Хорьєвій — дир. Запоріз. ОЦНТ за вагомий внесок у розвиток збереження і популяризацію укр. культури ] від 13 квіт. 1999р.
23.Подячний лист Управління культури Запорізької облдержадміністрації : [Н. В. Хорьєвій за активну участь у підготовці та проведенні творчого звіту обл. «Самоцвіти Запоріжжя» в рамках Всеукр. огляду нар. творчості ] від 9 лип. 1999р.
24. Почесна грамота Запорізької облдержадміністрації :[Нагород-жується Н В. Хорьєва за підготовку та проведення на високому творчому та організаційному рівні творчого звіту Запоріз. обл. в рамках Всеукр. огляду нар. творчості ] // Розпорядження облдержадміністрації №343 від 8 лип. 1999 р.
25.Диплом Республіканського та Запорізького оргкомітетів фестивалю: [Нагороджено колектив ОЦНТ як учасника Всеукр. фестивалю нар. мистецтва «Хортиця», присвяч. 500-річчу запороз. козацтва ] від черв. 1991р.
26. Про нагородження учасників, керівників та організаторів художньої самодіяльності Почесною граматою : [по обл. — 3- х чоловік] та Граматою Президії Верховної Ради УРСР : [по обл.- 3-х керівників, серед яких і заст. дир. ОЦНТ Н. В. Хорьєва ] : Указ Президії Верховної Ради УРСР // Відомості Верховної Ради УРСР. — 1988. — №31. — Ст. 759.
27.Вітаємо!: [Повідомл. про присвоєння почес. звання «Заслужений працівник культури УРСР «. Серед ін. дир. ОЦНТ В. С. Чаюха] // Запоріз. правда. — 1985. — 24 листоп.; Индустр. Запорожье. — 1985. — 24 нояб.

Див. Також №364.