Шановний читачу!

      Анітрохи не здивуюся, якщо ви, взявши в руки методичний матеріал, вигукнете: «А я знайомий з цими бібліотеками!» Це й не дивно, тому що робота бібліотек Запорізької міської централізованої бібліотечної системи давно завоювала авторитет і повагу не тільки серед городян, але й серед професіоналів в галузі бібліотекознавства.

      Не перший раз ми звертаємося до досвіду роботи ЦБС міста Запоріжжя.1

      Однак після кожного відвідування бібліотек виникає бажання повідати бібліотечній громадськості про знахідки, придумки, фантазії цього невичерпного на вигадку колективу. А з огляду на високий професіоналізм, освіченість, гарне оформлення і витончений смак працівників, це зробити просто необхідно.

      Своєрідність творчого підходу цього колективу до рішення проблем полягає в тому, що вони уміють відшукувати такі нюанси і штрихи, що з першого погляду здаються непомітними. І тільки потім, після занурення в інформацію розумієш, як здорово в них усе вийшло.

      Працює творчо весь колектив ЦБС, і добірка статей (роздумів, замальовок), що ми пропонуємо вашій увазі, про це свідчить.

      Особливо хочеться відзначити виставкову роботу. Бібліотечні фахівці намагаються її різноманітити, але багато в чому ефективність і значимість цієї роботи залежить від особистості бібліотекаря, що займається нею. Індивідуальність таких розробок яскраво виражена не тільки в центральній бібліотеці, але й у бібліотеках – філіях.


 1 Скарби добра й любові. Сценарій уроку народознавства.- Запоріжжя, 2004.-6 с.